Vegetables 1

Asparagus, 1lb. bundle

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Broccoli , Single Head

Regular
$2.75
Sale
$2.75
Regular
Unit Price
per 

Brussel Sprouts, 1 lb.

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Cabbage, Green, Each

Regular
$1.85
Sale
$1.85
Regular
Unit Price
per 

Cabbage, Red, Each

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Carrots, Baby, 1 lb.

Regular
$1.65
Sale
$1.65
Regular
Unit Price
per 

Carrots, whole, 1 lb.

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Cauliflower, Each

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Celery, sold by the bunch

Regular
$1.85
Sale
$1.85
Regular
Unit Price
per 

Corn, Yellow, single ear

Regular
$0.90
Sale
$0.90
Regular
Unit Price
per 

Cucumber, Each

Regular
$0.79
Sale
$0.79
Regular
Unit Price
per 
Sale

Fresh Romaine Tossed Salad Kit for 4

Regular
$14.88
Sale
$14.88
Regular
$16.53
Unit Price
per 

Garlic, 1 lb. bag

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Green Beans , 1 lb.

Regular
$2.59
Sale
$2.59
Regular
Unit Price
per 

Kale, Green California, bunch

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Iceberg, Single Head

Regular
$2.29
Sale
$2.29
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine Hearts, pack of 3

Regular
$4.99
Sale
$4.99
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine, Organic, 7 oz. bag

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine, Single Head

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Portabella 1 lb. package

Regular
$6.99
Sale
$6.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Shitake, 1 lb. package

Regular
$9.99
Sale
$9.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, White, Whole, 1 lb. package

Regular
$3.89
Sale
$3.89
Regular
Unit Price
per 

Onion, Spanish Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.29
Sale
$1.29
Regular
Unit Price
per 

Onion, Sweet Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.49
Sale
$1.49
Regular
Unit Price
per 

Onion, White Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.89
Sale
$1.89
Regular
Unit Price
per 

Onions, Green, small bunch

Regular
$0.89
Sale
$0.89
Regular
Unit Price
per 

Onions, Red, 1 lb.

Regular
$2.09
Sale
$2.09
Regular
Unit Price
per 

Pepper, Green Bell, Each

Regular
$1.25
Sale
$1.25
Regular
Unit Price
per