Flavor Enhancers

Celery, sold by the bunch

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Garlic, 1 lb. bag

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Lemon, Each

Regular
$0.69
Sale
$0.69
Regular
Unit Price
per 

Lemon, Organic, Each

Regular
$1.39
Sale
$1.39
Regular
Unit Price
per 

Lime, Each

Regular
$0.75
Sale
$0.75
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Portabella 1 lb. package

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Shitake, 1 lb. package

Regular
$9.99
Sale
$9.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, White, Whole, 1 lb. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Onion, Spanish Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.35
Sale
$1.35
Regular
Unit Price
per 

Onion, Sweet Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.49
Sale
$1.49
Regular
Unit Price
per 

Onion, White Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.69
Sale
$1.69
Regular
Unit Price
per 

Onions, Green, small bunch

Regular
$0.89
Sale
$0.89
Regular
Unit Price
per 

Onions, Red, 1 lb.

Regular
$1.79
Sale
$1.79
Regular
Unit Price
per 

Parsley, fresh, Curly California variety, bunch

Regular
$1.25
Sale
$1.25
Regular
Unit Price
per 

Pepper, Red Bell, Each

Regular
$1.95
Sale
$1.95
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Jalapeno, 1 lb.

Regular
$2.39
Sale
$2.39
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Mixed Sweet, 1 lb. bag

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Serrano, 1 lb. package

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Red radish, 1 lb.

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, 1lb package

Regular
$2.59
Sale
$2.59
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, Cherry, 10 oz. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, Grape, package

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per