All Fresh Produce

Apple, Fuji, Single

Regular
$1.15
Sale
$1.15
Regular
Unit Price
per 

Apple, Gala, Organic, Single

Regular
$1.30
Sale
$1.30
Regular
Unit Price
per 

Apple, Golden Delicious, Single

Regular
$1.35
Sale
$1.35
Regular
Unit Price
per 

Apple, Granny Smith, Single

Regular
$1.39
Sale
$1.39
Regular
Unit Price
per 

Apple, Red Delicious, Single

Regular
$0.85
Sale
$0.85
Regular
Unit Price
per 

Asparagus, 1lb. bundle

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Avocado, Ripe and Ready, Each

Regular
$1.03
Sale
$1.03
Regular
Unit Price
per 

Bananas, 2 lbs.

Regular
$1.20
Sale
$1.20
Regular
Unit Price
per 

Blackberries, 6oz.

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Blueberries, 6oz

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Broccoli , Single Head

Regular
$3.57
Sale
$3.57
Regular
Unit Price
per 

Brussel Sprouts, 1 lb.

Regular
$3.69
Sale
$3.69
Regular
Unit Price
per 

Cabbage, Green, Each

Regular
$2.15
Sale
$2.15
Regular
Unit Price
per 

Cabbage, Red, Each

Regular
$2.79
Sale
$2.79
Regular
Unit Price
per 

Cantaloupe, Each

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Carrots, Baby, 1 lb.

Regular
$1.59
Sale
$1.59
Regular
Unit Price
per 

Carrots, whole, 1 lb.

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Cauliflower, Each

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Celery, sold by the bunch

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Corn, Yellow, single ear

Regular
$0.90
Sale
$0.90
Regular
Unit Price
per 

Cucumber, Each

Regular
$0.69
Sale
$0.69
Regular
Unit Price
per 

Garlic, 1 lb. bag

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Grapefruit, Red, Single

Regular
$1.55
Sale
$1.55
Regular
Unit Price
per 

Grapes, Red Seedless, bag, price is for a 2 lb. bag

Regular
$4.98
Sale
$4.98
Regular
Unit Price
per 

Grapes, White seedless, price is for a 2 lb. bag

Regular
$4.98
Sale
$4.98
Regular
Unit Price
per 

Green Beans , 1 lb.

Regular
$2.80
Sale
$2.80
Regular
Unit Price
per 

Honeydew Melon, Each

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Kale, Green California, bunch

Regular
$1.89
Sale
$1.89
Regular
Unit Price
per 

Kiwi, Single

Regular
$0.69
Sale
$0.69
Regular
Unit Price
per 

Lemon, Each

Regular
$0.69
Sale
$0.69
Regular
Unit Price
per 

Lemon, Organic, Each

Regular
$1.39
Sale
$1.39
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Iceberg, Single Head

Regular
$2.49
Sale
$2.49
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine Hearts, pack of 3

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine, Organic, 7 oz. bag

Regular
$4.59
Sale
$4.59
Regular
Unit Price
per 

Lettuce, Romaine, Single Head

Regular
$2.79
Sale
$2.79
Regular
Unit Price
per 

Lime, Each

Regular
$0.75
Sale
$0.75
Regular
Unit Price
per 

Mandarins, 3 lb. bag

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Mango, Single

Regular
$1.29
Sale
$1.29
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Portabella 1 lb. package

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, Shitake, 1 lb. package

Regular
$9.99
Sale
$9.99
Regular
Unit Price
per 

Mushrooms, White, Whole, 1 lb. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Onion, Spanish Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.35
Sale
$1.35
Regular
Unit Price
per 

Onion, Sweet Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.49
Sale
$1.49
Regular
Unit Price
per 

Onion, White Jumbo, 1 lb.

Regular
$1.69
Sale
$1.69
Regular
Unit Price
per 

Onions, Green, small bunch

Regular
$0.89
Sale
$0.89
Regular
Unit Price
per 

Onions, Red, 1 lb.

Regular
$1.79
Sale
$1.79
Regular
Unit Price
per 

Orange, California Eating, Each

Regular
$0.89
Sale
$0.89
Regular
Unit Price
per 

Papaya, Maradol, Each

Regular
$6.99
Sale
$6.99
Regular
Unit Price
per 

Papaya, Solo variety, Each

Regular
$3.49
Sale
$3.49
Regular
Unit Price
per 

Pear, Bartlett, Single

Regular
$1.05
Sale
$1.05
Regular
Unit Price
per 

Pepper, Green Bell, Each

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Unit Price
per 

Pepper, Red Bell, Each

Regular
$1.95
Sale
$1.95
Regular
Unit Price
per 

Pepper, Yellow Bell, Each

Regular
$1.95
Sale
$1.95
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Jalapeno, 1 lb.

Regular
$2.39
Sale
$2.39
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Mixed Sweet, 1 lb. bag

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Peppers, Serrano, 1 lb. package

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Pineapple, Golden, Each

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Plantain, Green, Single

Regular
$0.99
Sale
$0.99
Regular
Unit Price
per 

Plantain, Ripe, Single

Regular
$0.99
Sale
$0.99
Regular
Unit Price
per 

Potato, Idaho, Single

Regular
$0.99
Sale
$0.99
Regular
Unit Price
per 

Potatoes, Fingerling, Mixed 1 lb.

Regular
$2.99
Sale
$2.99
Regular
Unit Price
per 

Potatoes, Red Bliss, 5 lb. package

Regular
$5.25
Sale
$5.25
Regular
Unit Price
per 

Potatoes, Sweet, Fancy, 5 lb. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Potatoes, White Chef, 5 lb. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Red radish, 1 lb.

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
Unit Price
per 

Red Raspberries, 6oz.

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Spinach, 10 oz. bag

Regular
$2.59
Sale
$2.59
Regular
Unit Price
per 

Spinach, Organic, 5 oz. bag

Regular
$4.85
Sale
$4.85
Regular
Unit Price
per 

Squash, Butternut, Each

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Squash, Spaghetti, Each

Regular
$5.49
Sale
$5.49
Regular
Unit Price
per 

Squash, Yellow, Each

Regular
$0.99
Sale
$0.99
Regular
Unit Price
per 

Strawberries 1 lb.

Regular
$4.19
Sale
$4.19
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, 1lb package

Regular
$2.59
Sale
$2.59
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, Cherry, 10 oz. package

Regular
$4.49
Sale
$4.49
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, Grape, package

Regular
$3.99
Sale
$3.99
Regular
Unit Price
per 

Tomatoes, Plum, 1lb. package

Regular
$2.29
Sale
$2.29
Regular
Unit Price
per 

Watermelon, Whole Single

Regular
$5.99
Sale
$5.99
Regular
Unit Price
per 

Zucchini, Each

Regular
$1.49
Sale
$1.49
Regular
Unit Price
per